• Vestel Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Vestel Servisi - Vestel Onarımı - Vestel Bakımı - Vestel Montajı - Vestel Teknik Servisi

Vestel Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Yerli üretimimizin gururu olan Vestel Beyaz Eşya Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Fırın, markası dâhilinde üretilmiş her türlü ankastre ürünler, beyaz eşya, televizyon, klima ve diğer elektronik cihazların, her türlü bakım onarım, tamirat ve montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Uzman Kadromuz

Her biri alanında uzman, donanımlı, deneyimli ve güler yüzlü teknik personelimizle hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sürekli gelişim ve değişim prensibiyle hareket eden firmamız, hafta içi her gün ve cumartesi olmak üzere 6 gün teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca 7/24 müşteri destek hattımız ya da web sayfamız aracılığıyla da ulaşmanız da mümkün. 

Hizmet Prensiplerimiz

Vestel Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi marka cihazlarınıza teknik destek sağlayıcı olarak hizmet veren firmamız, öncelikli olarak kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiğinden sektörel ve teknolojik gelişimleri yakından takip etmektedir. Müşteri odaklı bir felsefe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Özel Servis Ekip olarak güvenli, hızlı ve etkin bir hizmet sağlamak amacıyla hareket ediyoruz. Sözüne güvenilir olmak titizlikle uyguladığımız prensiplerimizin başında gelir. Randevu sistemimiz sayesinde, siz değerli müşterilerimize bir mağduriyet yaşatmamak için tespit, tamir ya da montaj için verilen saate sadık kalma prensibiyle hareket ediyoruz. 7/ 24 ulaşma imkânınız bulunan müşteri destek hattımız, en çok karşılaşılan arıza tipleri hakkında sizi bilgilendirerek, teknik servis ulaşana kadar sizin ve ailenizin güvenliği açısından gerekli önlemleri almanız için sizi yönlendirir. Böylece ekibimiz size ulaşana kadar hem daha güvenli olursunuz hem de cihazınızın daha fazla hasar alması engellenmiş olur.

Etiket : Vestel Beyaz Eşya Servisi, Vestel Çamaşır Makinesi Servisi, Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, Vestel Buzdolabı Servisi, Vestel Ankastre Servisi, Vestel Fırın Servisi, Vestel Klima Servisi, Vestel Kombi Servisi, Vestel Ocak Servisi, Vestel Servisi, Vestel Servisleri, İstanbul Vestel servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA